Onze Medewerkers

Back Office medewerkers

Onze Medewerkers

Kenny Zschüschen

Directeur
k.zschuschen@swazoom.nl
Onze Medewerkers

Nikita Schuurman

Beleid en kwaliteit
n.schuurman@swazoom.nl
Onze Medewerkers

Merlien  Derby

Management assistente
m.derby@swazoom.nl​
Onze Medewerkers

Eefke van Nuenen

Manager staf
e.vannuenen@swazoom.nl
Naomi-450

Naomi ter Bruggen

Communicatieadviseur
n.terbruggen@swazoom.nl
Onze Medewerkers

Naomi Rijkaard

PR & marketing
n.rijkaard@swazoom.nl
ds

Jemero Babel

Facilitair medewerker
j.babel@swazoom.nl
Onze Medewerkers

Akwasi Mensah

Teamleider Bijlmer Oost
a.mensah@swazoom.nl
Onze Medewerkers

Sheela Vyas

Adviseur Geweld(ig) in huis 2.0
s.vyas@swazoom.nl
Onze Medewerkers

Mariska van der Linden

Coördinator Social Pact
m.vanderlinden@swazoom.nl
ss

Stephano Stoffel

Projectconsulent
s.stoffel@swazoom.nl
Onze Medewerkers

Rodney Chaar

Facilitair medewerker
r.chaar@swazoom.nl
Onze Medewerkers

Shaylinnisha Villanueva

Officemedewerker
s.villanueva@swazoom.nl
Otmar (450x450)

Otmar Watson

Coordinator kwaliteit en ontwikkeling
o.watson@swazoom.nl

Medewerkers

Onze Medewerkers

Ashmien Khedoe

Sociaal cultureel werker
a.khedoe@swazoom.nl
Onze Medewerkers

Laya Leysner

Accounthouder
l.leysner@swazoom.nl
Onze Medewerkers

Marcello Dellostretto

Teamleider Gaasperdam
m.dellostretto@swazoom.nl
Onze Medewerkers

Annemiek Keff

Sociaal makelaar
a.keff@swazoom.nl
Onze Medewerkers

Andre Reeder

Sociaal makelaar
a.reeder@swazoom.nl
Onze Medewerkers

Dorien Groeneveld

Sociaal makelaar
d.groeneveld@swazoom.nl.
Onze Medewerkers

Lea van Kallen

Teamleider Bijlmer Centrum
l.vankallen@swazoom.nl
Onze Medewerkers

Shamay Remington

Junior sociaal makelaar
s.remington@swazoom.nl
Onze Medewerkers

SAMANTHA PAZ PEREIRA

Sociaal cultureel werker
s.pazpereira@swazoom.nl
IMG_2479

Steven Cleans

Sociaal cultureel werker
s.cleans@swazoom.nl
girl

Cheyenne Pengel

Sociaal cultureel werker
c.pengel@swazoom.nl
Onze Medewerkers

Desta Deekman

Sociaal cultureel werker
d.deekman@swazoom.nl
IMG_2461

Jamina Boakye

Sociaal cultureel werker
j.boakye@swazoom.nl
IMG_2511

Manon Mulders

Sociaal cultureel werker
m.mulders@swazoom.nl
IMG_2346

Sharina Moesafier

Sociaal cultureel werker
s.moesafier@swazoom.nl
IMG_2411

Charro Mauricio

Sociaal cultureel werker
c.mauricio@swazoom.nl
IMG_2530

Randall Jimenez

Sociaal cultureel werker
r.jimenez@swazoom.nl
IMG_2219

Judith Hogers

Sociaal cultureel werker
j.hogers@swazoom.nl
Onze Medewerkers

Elisabeth Werter

Sociaal makelaar
e.werter@swazoom.nl
IMG_2363

Paulina Tipan

Sociaal cultureel werker
p.tipan@swazoom.nl
IMG_2352

Maureen van den Berg

Sociaal cultureel werker
m.vandenberg@swazoom.nl
girl

Stacey Esajas

Sociaal cultureel werker
s.esajas@swazoom.nl
IMG_2438

Kimberley Leysner

Sociaal cultureel werker
k.leysner@swazoom.nl
girl

Vesla Braafheid

Sociaal cultureel werker
l.vankallen@swazoom.nl
IMG_2503

Daniëlle Pinas

Sociaal cultureel werker
d.pinas@swazoom.nl
IMG_2534

Luciano Warnert

Sociaal cultureel werker
l.warnert@swazoom.nl
IMG_2484

Gilbrano Tevreden

Sociaal cultureel werker
g.tevreden@swazoom.nl
guy

Randy Esajas

Sociaal cultureel werker
r.esajas@swazoom.nl
IMG_2424

Noël Richardson

Sociaal cultureel werker
l.richardson@swazoom.nl
Schermafbeelding 2022-02-03 om 13.01.17

Ryan Ersilia

Sociaal cultureel werker
r.ersilia@swazoom.nl
IMG_2398

Clancy Zebeda

Sociaal cultureel werker
c.zebeda@swazoom.nl
Onze Medewerkers

Lydy Blijd

Junior sociaal makelaar
l.blijd@swazoom.nl
guy

Charro Mauricio

Sociaal cultureel werker
c.mauricio@swazoom.nl
IMG_2611

Desairo Neede

Sociaal cultureel werker
d.neede@swazoom.nl
girl

Jeanine Sieben

Sociaal cultureel werker
j.sieben@swazoom.nl
girl

Gaya Nikolsky

Sociaal cultureel werker
g.nikolsky@swazoom.nl
girl

Shanice Esajas

Sociaal cultureel werker
sc.esajas@swazoom.nl
guy

Kevon Duku

Sociaal cultureel werker
k.duku@swazoom.nl
IMG_2551

Jovaira de Randamie

Sociaal cultureel werker
j.derandamie@swazoom.nl
guy

Göran Cederburg

Sociaal cultureel werker
g.cederburg@swazoom.nl
girl

Jamy Blanker

Sociaal cultureel werker
j.blanker@swazoom.nl
girl

Pamela Melchiot

Sociaal cultureel werker
p.melchiot@swazoom.nl